logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Charlie jako markiz / Cruel, Cruel Love online
Bogaty lord zakochuje się w dziewczynie. Pokojówka zagaduje go w parku i obejmuje go. Gdy dziewczyna widzi lorda w objęciach pokojówki, zrywa z nim. Bogacz postanawia popełnić samobójstwo, ale lokaj zamienia szklankę trucizny ze szklanką wody. Film \"Cruel, Cruel Love\" daje Chaplinowi okazję do parodii melodramatu. W domniemanych śmiertelnych konwulsjach bohater filmu ma przywidzenia piekła.
Charlie dentystą / Laughing Gas online
Charlie chce zostać dentystą, ale na razie jest tylko asystentem. Rewia komicznych konsekwencji zastąpienia dentysty przez jego pacjenta, wielce zapadająca w pamięć, prawdziwie śmieszna. Wielokrotnie do tych gagów nawiązywano.
W cudzej skórze / The Imposter online
Latem 1994 roku, Nicholas Barclay zniknął bez śladu ze swojego w domu w San Antonio w Teksasie. Trzy lata później, zostaje odnaleziony tysiące mil od miejsca zamieszkania, w Hiszpanii. Opowiada szokującą historię porwania i każdy szczegół przerażających tortury, których doświadczał. Rodzina jednak, mimo wielu podobieństw, nie jest do końca przekonana, że to właśnie ich zaginiony syn...
Drapieżnik doskonały / super predator online
U wybrzeży Australii odziany w skafander Exosuit Dave Riggs schodzi na ponad 300 metrów pod wodę. Pragnie zobaczyć, na co poluje największy drapieżnik oceanów.
Cowboys vs Dinosaurs  online
Eksplozja w kopalni uwalnia dinozaury, które sieją zniszczenie. Do walki z nimi rusza grupa kowbojów.
Kochani recydywiści online
Opowieść o kobietach, które nawiązują znajomości z więźniami. Przebywające na wolności dziewczyny piszą listy do zakładów karnych i chodzą na widzenia. Niektóre z nich biorą w więzieniach śluby z poznanymi w ten sposób osadzonymi. Twórcy dokumentu próbują zrozumieć, czemu kobiety dobrowolnie wikłają się w tak trudne związki. By znaleźć odpowiedź na to pytanie, rozmawiają m.in. z panią psycholog, która prowadzi dla nich terapię. Terapeutka zna ten problem aż za dobrze, gdyż sama jest zaangażowana w silny związek z więźniem.
Lila & Eve online
Dwie zrozpaczone matki zamordowanych dzieci postanawiają wymierzyć sprawiedliwość.
Mistrz przekrętu / The Prime Gig online
Pendelton 'Penny' Wise to mistrz telemarketingu,potrafi sprzedać przez telefon to,czego nikt nie potrzebuje.Gdy jego chlebodawca popada w tarapaty,Penny otrzymuje propozycję nie do odrzucenia.Dołącza do ekipy uzdolnionych telenaciągaczy i wchodzi w interes z guru marketingu bezpośredniego.
American Justice online
Jack Justice pracuje w policji w Los Angeles. Pewnego dnia zostaje zawieszony po brutalnym aresztowaniu przestępcy. Podczas przymusowego urlopu wybiera się na granicę z Meksykiem, aby na własną rękę wytropić skorumpowanego szeryfa.
Ruth & Alex / 5 Flights Up online
Małżeństwo z długoletnim stażem praktycznie całe swoje dorosłe życie spędziło w tym samym mieszkaniu w Nowym Jorku. Mając już dość życia w zmieniającym się Brooklynie para postanawia się przeprowadzić, co niestety nie będzie łatwe, gdyż mają problem ze sprzedażą swojego mieszkania.
Wyścigi uliczne w Los Angeles / LA Street Racers online
Młodzi kierowcy i zdolni mechanicy z Custom Performance Racing wprowadzają widzów w świat nielegalnych wyścigów oraz modyfikowanych samochodów o potężnej mocy. Próbują przekonać też nowych uczestników tego sportu do rezygnacji z niebezpiecznych zawodów na ulicach miast i przeniesienia się na przystosowane do tego typu rywalizacji tory wyścigowe.
Sea Fog / Haemoo online
Załoga potężnego kutra rybackiego próbuje przemycić nielegalnych imigrantów.
Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika / Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse online
Rycerz Gareth wyrusza na poszukiwanie komety. Po drodze spotyka smoka Drago.
Nie chodziło o okup online
Robert Socha, dziennikarz związany z programami "Uwaga!" i "Superwizjer", przedstawia dokument o porwaniu i zabójstwie Krzysztofa Olewnika. Sprawa, którą żyła cała Polska, a za którą ministrowie tracili stanowiska, wciąż nie została do końca wyjaśniona. Opieszałość organów ścigania wzbudza wątpliwości. Pojawiają się przesłanki, jakoby za całą sprawą stali policjanci bądź osoby związane z wymiarem sprawiedliwości. Socha, od dziesięciu lat zaangażowany w sprawę Olewnika, jest autorem książki "Nie chodziło o okup", na podstawie której powstał film.
Słodycz zemsty / The Revengers Comedies online
Zdesperowany biznesmen Henry Bell i arystokratka Karen Knightly pewnej nocy spotykają się na londyńskim moście, gdzie przyszli odebrać sobie życie. Karen wpada na pomysł, jak mogą sobie nawzajem pomóc i wymyśla odwetową intrygę - ona ukarze wroga Henry'ego - Bruce'a Ticka, a Henry zniszczy największego wroga Karen - Imogen
All American Christmas Carol online
Współczesna wersja „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Trzy duchy próbują przywieść do rozsądku lekkomyślną samotną matkę.
Candyman III: Dzień umarłych / Candyman 3: Day of the Dead online
Daniel Robitaille powraca jako nocny koszmar Candyman, tym razem nawiedzając swoją daleką krewną, prawnuczkę Caroline, która jest właścicielką galerii sztuki w Los Angeles. Dziewczyna ma okropne sny w których pojawia się Candyman który szepcze jej by "zniszczyła mit". Do ostatecznego odejścia potrzebuje on jej - jako potomka tej pierwszej kobiety w której zakochał się i został za to brutalnie okaleczony i zamordowany. Po nie udanej wystawie, pada straszne zaklęcie i Candyman powraca. Aby skłonić ją do siebie, zabija po kolei jej najbliższych przyjaciół.
W czasie burzy / Into the Storm online
Kontynuacja filmu "Wzbierająca burza", który ukazuje życie i karierę byłego premiera Wielkiej Brytanii pod koniec II wojny światowej.
Koń turyński / Turin Horse online
3 stycznia 1889 roku niemiecki filozof Fryderyk Nietzsche, wychodząc z turyńskiego hotelu, dostrzegł okładanego przez woźnicę kolejnymi batami konia. Fryderyk starał się ochronić zwierzę, lecz bezskutecznie i w dodatku uległ wypadkowi. Wkrótce u słynnego filozofa została zdiagnozowana przewlekła choroba psychiczna, która doprowadziła do poważnego uszczerbku na jego zdrowiu. Autor aż do swojej śmierci nie napisał już żadnego dzieła. A co stało się z koniem? Najnowszy film węgierskiego twórcy Bйla. Węgierski kandydat do oscara.
Skate of Die - Deska lub śmierć / Skate or Die online
Jerome (Mickey Mahut) i Benjamin (Idriss Diop) są pasjonatami skateboardingu. Całe dnie poświęcają na jazdę na deskorolce po Paryżu oraz palenie trawki. Pewnego dnia stają się przypadkowymi świadkami gangsterskich porachunków i brutalnego morderstwa. Uwieczniają całe zdarzenie na telefonie komórkowym. Tym samym stają się celem dla bandytów. Z czasem poznają prawdziwą tożsamość ludzi, którzy ich ścigają. Okazuje się, że są to skorumpowani stróże prawa. Jedynie młoda policjantka Sylvie (Rachida Brakni) stara się zbadać całą sprawę i uratować życie skaterów....
<1234567>>>>|
© 2018 chatterbusy.com - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: