logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Podróż do źródeł czasu / Seeing The Beggining Of Time online
Dokument opowiadający o najnowszych odkryciach naukowców związanych z naturą wszechświata oraz pochodzeniem galaktyk. Astronomowie prowadzą jeden z najbardziej dalekosiężnych projektów mających na celu zbadanie kosmosu. Tworzą oni nowe ogromne teleskopy, przy jednoczesnym zarządzaniu potężną mocą obliczeniową komputerów. Technologie te umożliwiają przeprowadzenie misji, jaką jest dotarcie do odległych zagłębi czasu i przestrzeni oraz odkrycie w jaki sposób wszechświat przyczynił się do powstania galaktyk i planet.
Filipiny - ziemia obiecana / Rescue in the Philippines online
Dokument opowiadający o przedwojennej Manilii, która niespodziewanie stała się schronieniem dla uciekających z Europy Żydów. Film ukazuje historię pięciu braci Frieder, którzy wraz z pierwszym prezydentem Filipin i byłym prezydentem Indii pomogli Semitom w ucieczce przed hitlerowcami. Dzięki moralnej odwadze i politycznym decyzjom, udało się uratować 1200 ludzkich istnień.
Gra Geralda  / Gerald's Game online
Przez perwersyjne seksualne gierki męża Jessie — przykuta do łóżka na odludziu — doświadcza dziwnych wizji, poznaje mroczne sekrety i staje przed dramatycznym wyborem.
Dom wygranych / The House online
Kiedy Scott i Kate Johansen tracą pieniądze przeznaczone na studia swojej córki Alex, podejmują desperackie próby odzyskania ich, aby umożliwić dziewczynie spełnienie marzenia o uniwersytecie. Przy pomocy swojego sąsiada Franka postanawiają założyć nielegalne kasyno w piwnicy jego domu.
Last Rampage: The Escape of Gary Tison online
Prawdziwa historia ucieczki z więzienia Garrego Tison i Randy Greenwalt ze stanu Arizona w Florencji, AZ, w lecie 1978 roku.
Pieśń buntu online
Autorzy filmu przedstawiają, jak tworzyły się płyty "Gore" i "Na uschod" oraz przybliżają genezę powstania zespołu R.U.T.A.. Głównym bohaterem jest Maciej Szajkowski - lider grupy, a bohaterką początkująca gwiazda Nasta Niakrasawa. Obraz ukazuje również legendy polskiego punk rocka: Roberta "Robala" Materę z Dezertera i Pawła "Gumę" Gumolę z Moskwy. Ważnym motywem w "Pieśni buntu" jest ukazanie aspiracji niepodległościowych wśród Białorusinów.
Goon Last of the Enforcers online
Sequel filmu Zabijaka z 2011 roku. Opowiada o drużynie Halifah Highlanders, która stara się rekrutować nowych graczy w trakcie strajku zawodowych hokeistów. Głównym bohaterem jest Doug Glatt – czarna owca rodziny z marzeniami o karierze hokeisty. Fabuła sequela skupi się na dalszych losach nieudolnego mężczyzny i jego potyczkach na tafli lodu.
Podróż do Saturna / Mission: Saturn online
Historia jednej z najważniejszych misji związanych z podbojem kosmosu. Sonda Cassini została wystrzelona z przylądka Canaveral w październiku 1997 roku. W lipcu 2004 roku dotarła na orbitę Saturna, stając się jego pierwszym sztucznym satelitą. 15 września 2017 roku zakończy się jej historia. Za sprawą tego bezzałogowego statku dokonano wielu niezwykłych odkryć związanych z Tytanem i Enceladusem. W trakcie ostatniego lotu zanurzy się on w atmosferze gazowego olbrzyma, a następnie ulegnie samozniszczeniu. Wcześniej jednak wyśle nowe, niezwykle cenne dla naukowców dane....
Życie w stadzie / Inside the Pack online
Wilki, lwy, hieny, surykatki i delfiny rodzą się bez umiejętności, które pozwalają im polować oraz walczyć o przetrwanie. Wszystkiego uczą się w stadzie.
Miłość znajdzie cię wszędzie: Charm / Love Finds You in Charm online
Niezadowolona ze swojego życia młoda amiszka odwiedza latem kuzyna. Zapoznawszy się z innym światem, zaczyna rozważać, czego naprawdę pragnie.
Królowa pościgu / Queen of the Chase online
The cheetah is the fastest land mammal on Earth and can reach speeds of 60 miles per hour in only three seconds. In the wild, they have an average lifespan of 10 - 12 years and are found mostly in eastern and southwestern Africa.
Masaryk. Cena pokoju / Masaryk online
Rok 1939. Jan Masaryk, czeski dyplomata, ucieka do USA. Stara się zapomnieć o politycznej i osobistej zdradzie. Pomóc mu w tym mogą niemiecki psychiatra Stein i pisarka Maria Davenport.
Imperium grizli / Imperium grizli online
Touching documentary following an Alaskan brown bear cub as he struggles to survive after a terrible tragedy tears his family apart.
Laski na Gigancie / Girls Trip online
Dawne przyjaciółki jadą do Nowego Orleanu na coroczny Festiwal Magazynu Essence, powraca utracona więź, a grzeszne ciągotki ujawniają się do tego stopnia, że sławny orleański Wielki Luz może poczuć się zawstydzony.
The Last Treasure Hunt online
Intrygująca historia o podzielonym rodzeństwie, które musi odłożyć na bok to, co ich różni, aby rozwiązać skomplikowaną zagadkę skarbu, który pozostawił im ekscentryczny ojciec.
Pewnego razu w Bombaju / Once Upon A Time In Mumbaai online
Opowieść o dwóch gangsterach; z przeszłości i teraźniejszości, których życia zaczynają biec równolegle, gdy próbują przetrwać w kryminalnym podziemiu Bombaju.
The Humanity Bureau online
Akcja dystopijego thrilleru ma miejsce w 2030 roku gdzie świat w jest w stanie recesji gospodarczej i stoi w obliczu poważnych problemów środowiskowych w wyniku globalnego ocieplenia.
Smakosz 3 / Jeepers Creepers 3 online
Trzecia część horroru o potworze, który przebudza się i zabija co 23 lata. Skupia się na grupie śmiałków, którzy planują raz na zawsze powstrzymać Smakosza
Singularity online
Rok 2117. Na Ziemi od kilkudziesięciu lat panują maszyny, które zbuntowały się przeciwko ludziom. Grupa ocalałych zmierza do odległej krainy, do której według opowieści nie sięgnęła władza robotów.
Bad Match online
Życie nastolatka wymyka się spod kontroli po spotkaniu z kobietą online.
|<<2345678>>>>|
© 2018 chatterbusy.com - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: