logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Hołd carów online
Twórcy filmu przyglądają się wydarzeniom z 1611 roku, kiedy to car moskiewski złożył hołd polskiemu królowi. Na Zamku Królewskim w Warszawie car Wasyl IV Szujski oraz jego dwaj bracia, Dymitr i Iwan, błagali o łaskę króla Zygmunta III i złożyli mu wiernopoddańczy hołd.
Upolowani online
Opowieść o społecznych efektach zjawiska tzw. kredytów frankowych, które stały się pułapką bez wyjścia dla tysięcy polskich rodzin. Film adresowany jest do poszkodowanych przez banki, a także pozostałych widzów ku przestrodze.
Gliniarz w przedszkolu 2 / Kindergarten Cop 2 online
Próbując odzyskać skradzione dane, agent Reed musi pracować pod przykrywką. Wciela się w przedszkolankę i z sześciolatków stara się wydobyć cenne informacje. Zadanie okazuje się ekstremalnie trudne.
Orthodox online
Benjamin żyje rozdarty między chęcią sprostania wymogom jego surowej żydowskiej wiary, a potrzebą zapewnienia rodzinie środków do życia, co wikła go w serię niebezpiecznych sytuacjii i złych decyzji.
U źródeł III RP: Szafa Kiszczaka online
U źródeł III RP: Szafa Kiszczaka - program publicystyczny
Masterless online
Kane Madison jest zmagającym się z problemami architektem z Los Angeles. Tymczasem jego alter ego w równoległym świecie jest roninem walczącym z zamaskowanymi demonami. Obaj będą musieli stoczyć wiele bitew na swoich przeplatających się drogach.
Zamki z piasku / Les châteaux de sable online
Éléonore, właśnie straciła ojca. Otrzymała po nim w spadku dom w Bretanii. Musi go jednak sprzedać. Udaje się więc na miejsce ze swoim byłym, Samuelem, z którym rozstała się już jakiś czas temu. Igra jednak z ogniem, gdyż dobrze wie, że nie wszystko między nimi jest skończone.
Captive online
Film opowiada opartą na faktach historię Briana Nicholsa, który w 2005 uciekł z sądowego więzienia i zastrzelił przydzielonego do swojej sprawy sędziego, a także reporterkę, szeryfa i funkcjonariusza FBI. Uciekając przed pościgiem, wziął zakładniczkę, Ashley Smith - samotną matkę walczącą z nałogiem narkotykowym.
A Nightingale Falling online
Irlandzka wojna o niepodległość. Życie dwóch sióstr ulega całkowitej zmianie, kiedy pod swój dach przyjmują rannego angielskiego żołnierza.
Piękny chłopak / Beautiful Boy online
Bill (Michael Sheen) i Kate (Maria Bello) są rodzicami Sama (Kyle Gallner), 18-letniego studenta pierwszego roku w collegu. Gdy pewnego dnia do ich drzwi puka policja, dowiadują się, że na uniwersytecie Sama była strzelanina. Kate przeczuwa, że ich syn jest jedną z ofiar. Szokująca jest dla nich wiadomość, że to właśnie Sam jest za wszystko odpowiedzialny, ponieważ krótko przed popełnieniem samobójstwa, zabił swoich kolegów. Zmagając się z atakami mediów oraz obarczaniem ich za zaistniałą sytuację, starają się znaleźć jakiekolwiek wyjaśnienie tego, co się...
Tajemnice świętego Graala / In Search of the Holy Grail online
Czy święty Graal naprawdę istnieje? Czy mógłby przetrwać dwa tysiące lat? Na całym świecie znajduje się co najmniej pięć kielichów, pretendujących do miana świętego Graala, lecz czy któryś z nich naprawdę jest tym cennym artefaktem? Poszukiwania Graala zaprowadzą nas do włoskiej Genui, gdzie przechowywany jest słynny szmaragdowy kielich, oraz do katedry w Walencji, w której znajduje się agatowy puchar uznawany oficjalnie przez Kościół katolicki. Kolejne niezwykłe naczynia znajdują się w opactwie
The Haunting of Whaley House / The Haunting of Whaley House online
Penny jest młodą kobietą, której praca polega na oprowadzaniu turystów po okrytym złą sławą, nawiedzonym domostwie. Pewnego dnia Penny pod naciskiem swoich przyjaciół, postanawia zabrać ich do miejsca swojej pracy,tam czeka ich koszmarnie śmiertelna przygoda.
W jej skórze / In Her Skin online
Film opowiada prawdziwą historię dziewiętnastoletniej Caroline Reid (Ruth Bradley), która patrzy z zawiścią na piętnastoletnią  Rachel Barber (Kate Bell),  uważając ją za idealne przeciwieństwo samej siebie. Rachel jest piękna, szczęśliwa i pewna siebie, brak tych cech u Caroline potęguje jej wstręt do własnej osoby. Dziewczyna knuje zbrodniczą intrygę.
Christopher And His Kind online
), młodego zamiatacza ulic. Pomaga mu, finansując leczenie chorej matki chłopca. Kiedy władza nazistów umacnia się coraz bardziej wyjeżdża z Heinzem do Londynu. Jednak gdy wiza jego towarzysza wygasa, mimo starań nie jest w stanie zapobiec jego powrotowi do Niemiec. Po latach, jako uznany pisarz powraca do Berlina na spotkanie Heinza, który ma teraz żonę i dzieci.
Podróże Guliwera / Gullivers Travels online
Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta, zrealizowana w cyfrowej technice 3D. Lemuel Gulliver, autor przewodników turystycznych, wyrusza w podróży służbowej na Bermudy, a trafia do krainy Liliputów, zamieszkałej przez miniaturowych mieszkańców, którym pomaga w wojnie z wojowniczymi sąsiadami. Jack Black nie chce dorosnąć. Mimo czterdziestki na karku wciąż biega przed kamerą w trampkach i spodenkach, z których wylewa się jego wydatny brzuch. Grani przez niego bohaterowie wierzą, że pewnego dnia spłynie na nich boskie natchnienie i uczyni ich...
Pod opiekuńcza gwiazda / Uncross the Stars online
Film ukazuje historię Troya (Dan Gillies), młodego mężczyzny, który po śmierci swej małżonki wyrusza na pustynie by tam postawić werandę w domku swojej ciotki. Tam spotyka on emerytowanego policjanta, który pomoże mu pokonać żal po utracie najbliższej mu osoby i pomoże mu wrócić do normalności.
Wesoły elf / The Happy Elf online
Wesoły elf Gucio to zaufany pomocnik Świetego Mikołaja .Pewnego dnia postanawia samodzielnie odwiedzić mieszkańców ponurego miasteczka Smetkowa ,którzy nigdy nie doznali świątecznej radości.
Filip z konopi online
Andrzej Leski jest młodym architektem, który mieszka w bloku ze swoją ciężarną żoną i synkiem. Jego żona marzy o zmianie mieszkania. Pewnego dnia odchodzi ich gosposia. Pjawia się za to teściowa, która postanowiła zająć się domem. Andrzej bezskutecznie szuka nowego mieszkania. Tymczasem dowiaduje się, że urodził mu się sym.
Zrób mi przyjemność / Fais-moi plaisir! online
Pielęgniarka Ariane (Frédérique Bel) jest przekonana, że jej partner, zwariowany wynalazca Jean-Jacques (Emmanuel Mouret), fantazjuje na temat innej, niedawno poznanej kobiety (Judith Godrèche). Uważa, że w ocaleniu ich związku może pomóc tylko... realizacja fantazji. Namawia Jean-Jacques’a, by odwiedził dziewczynę. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy wychodzi na jaw, że obiekt fascynacji wynalazcy to... córka prezydenta Francji. Przezabawna, pełna zwariowanych gagów komedia Emmanuela Moureta (Grunt to szczerość, Zmiana adresu), który zagrał także...
Nie zadzieraj z fryzjerem / You Don`t Mess with the Zohan online
Sandler gra rolę Zohana, znakomicie wyszkolonego izraelskiego komandosa, który chcąc zerwać z dotychczasową profesją najpierw pozoruje swoją śmierć, a następnie udaje się do Nowego Jorku, żeby spełnić swoje życiowe marzenie – zostać "stylistą fryzur". Zohan usilnie stara się zamknąć swoją przeszłość, ale szybko przekonuje się, że odcięcie się od własnych korzeni nie jest to takie proste. Starają się go dopaść starzy i nowi wrogowie, jednak szybko okaże się, że nikomu nie wyjdzie na dobre zadzieranie z Zohanem. Agent Mossadu pozoruje swoją...
|<<45678910>>>>|
© 2018 chatterbusy.com - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: