logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Goon Last of the Enforcers online
Sequel filmu Zabijaka z 2011 roku. Opowiada o drużynie Halifah Highlanders, która stara się rekrutować nowych graczy w trakcie strajku zawodowych hokeistów. Głównym bohaterem jest Doug Glatt – czarna owca rodziny z marzeniami o karierze hokeisty. Fabuła sequela skupi się na dalszych losach nieudolnego mężczyzny i jego potyczkach na tafli lodu.
Podróż do Saturna / Mission: Saturn online
Historia jednej z najważniejszych misji związanych z podbojem kosmosu. Sonda Cassini została wystrzelona z przylądka Canaveral w październiku 1997 roku. W lipcu 2004 roku dotarła na orbitę Saturna, stając się jego pierwszym sztucznym satelitą. 15 września 2017 roku zakończy się jej historia. Za sprawą tego bezzałogowego statku dokonano wielu niezwykłych odkryć związanych z Tytanem i Enceladusem. W trakcie ostatniego lotu zanurzy się on w atmosferze gazowego olbrzyma, a następnie ulegnie samozniszczeniu. Wcześniej jednak wyśle nowe, niezwykle cenne dla naukowców dane....
Życie w stadzie / Inside the Pack online
Wilki, lwy, hieny, surykatki i delfiny rodzą się bez umiejętności, które pozwalają im polować oraz walczyć o przetrwanie. Wszystkiego uczą się w stadzie.
Miłość znajdzie cię wszędzie: Charm / Love Finds You in Charm online
Niezadowolona ze swojego życia młoda amiszka odwiedza latem kuzyna. Zapoznawszy się z innym światem, zaczyna rozważać, czego naprawdę pragnie.
Królowa pościgu / Queen of the Chase online
The cheetah is the fastest land mammal on Earth and can reach speeds of 60 miles per hour in only three seconds. In the wild, they have an average lifespan of 10 - 12 years and are found mostly in eastern and southwestern Africa.
Masaryk. Cena pokoju / Masaryk online
Rok 1939. Jan Masaryk, czeski dyplomata, ucieka do USA. Stara się zapomnieć o politycznej i osobistej zdradzie. Pomóc mu w tym mogą niemiecki psychiatra Stein i pisarka Maria Davenport.
Imperium grizli / Imperium grizli online
Touching documentary following an Alaskan brown bear cub as he struggles to survive after a terrible tragedy tears his family apart.
Laski na Gigancie / Girls Trip online
Dawne przyjaciółki jadą do Nowego Orleanu na coroczny Festiwal Magazynu Essence, powraca utracona więź, a grzeszne ciągotki ujawniają się do tego stopnia, że sławny orleański Wielki Luz może poczuć się zawstydzony.
The Last Treasure Hunt online
Intrygująca historia o podzielonym rodzeństwie, które musi odłożyć na bok to, co ich różni, aby rozwiązać skomplikowaną zagadkę skarbu, który pozostawił im ekscentryczny ojciec.
Pewnego razu w Bombaju / Once Upon A Time In Mumbaai online
Opowieść o dwóch gangsterach; z przeszłości i teraźniejszości, których życia zaczynają biec równolegle, gdy próbują przetrwać w kryminalnym podziemiu Bombaju.
The Humanity Bureau online
Akcja dystopijego thrilleru ma miejsce w 2030 roku gdzie świat w jest w stanie recesji gospodarczej i stoi w obliczu poważnych problemów środowiskowych w wyniku globalnego ocieplenia.
Smakosz 3 / Jeepers Creepers 3 online
Trzecia część horroru o potworze, który przebudza się i zabija co 23 lata. Skupia się na grupie śmiałków, którzy planują raz na zawsze powstrzymać Smakosza
Singularity online
Rok 2117. Na Ziemi od kilkudziesięciu lat panują maszyny, które zbuntowały się przeciwko ludziom. Grupa ocalałych zmierza do odległej krainy, do której według opowieści nie sięgnęła władza robotów.
Bad Match online
Życie nastolatka wymyka się spod kontroli po spotkaniu z kobietą online.
Rosja 1917 - wstęp do rewolucji / Russia 1917: Countdown to Revolution online
Dokument opowiadający o jednym z najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń XX wieku, jakim była Rewolucja Lutowa z 1917 roku. Bohaterami opowieści o burzliwej historii Rosji są trzej mężczyźni - Lenin, Trocki oraz Stalin. Twórcy dokumentu spróbują odpowiedzieć jak to się stało, że nikomu wówczas nieznani buntownicy w ciągu sześciu miesięcy zdominowali jeden z największych krajów na Ziemi i przekształcili go w pierwsze państwo komunistyczne. Film ukazuje 245 dni, które na zawsze zmieniły polityczne losy świata. Ówczesne dzieje przybliżą wypowiedzi pisarzy i historyków....
The Guardian Brothers / Xiao men shen online
Kiedy chińska restauracja jest sabotowana przez konkurencje, dwóch opiekunów duchów przybywa z zaświatów aby ich chronić.
Mistrzowie przyrody, Sztuka uwodzenia / Champions of Nature: The Art of Seduction online
Spryt, umiejętność kamuflażu i kuszenia - to jedne z najbardziej przydatnych cech w świecie fauny i flory. Seria przybliży zachowania, sztuczki oraz zabiegi, które stosują najwięksi zwierzęcy amanci czy zabójcy. Program pokaże stworzenia z całego świata widziane z nowej perspektywy: jako wielkie talenty natury, mistrzów uwodzenia, a także mistrzów kamuflażu. Twórcy zdają próbują też odpowiedzieć na pytanie, które z tych zwierząt jest najmądrzejsze.
The Worthy online
W nieodległej przyszłości, gdzie cywilizacja przestała istnieć, pewien mężczyzna postanawia zaufać nieznajomym. Ten błąd naraża na niebezpieczeństwo jego rodzinę.
We władzy agencji ratingowych / Backlight The Power of the Rating Agencie online
Agencje ratingowe odgrywają coraz większą rolę na rynku finansów, a ich praca stała się podstawowym wskaźnikiem oceny inwestycji. Dlaczego? W dobie kryzysu agencje ratingowe zyskały na znaczeniu jak nigdy wcześniej. Trzęsą finansami, gospodarką, polityką. Ich werdykty wzniecają falę strachu, którym ulegają całe kraje. Czym w istocie są te przedsiębiorstwa? Na czym polega ich praca? W jaki sposób tworzą swoje ratingi? Czy możliwe jest oszacowanie zdolności kredytowej firm, a co dopiero całych krajów? I czy w ogóle rachunki agencji są słuszne? Niniejszy dokument...
Vital online
Hiroshi Takagi budzi się w szpitalu. Okazuje się, że miał wypadek samochodowy, w którym zginęła także jego dziewczyna Ryoko. Na dodatek prawie całkowicie stracił pamięć. Za namową rodziców postanawia rozpocząć studia medyczne, co być może pomoże przywrócić mu wspomnienia. Jedną z pierwszych lekcji jest lekcja anatomii, na której wraz z odkrywaniem ludzkiego ciała Hiroshi odkrywa swoją przeszłość. W porównaniu ze wcześniejszymi filmami Tsukamoto, ten jest łagodniejszy i cichszy. Mniej tutaj typowych dla reżysera motywów (np. trzęsąca się kamera) co nie...
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 chatterbusy.com - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: