logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Tajemnicze zniknięcie wielkiego fizyka / Ettore Majorana, a Quantum Enigma online
Ettore Majorana uznawany jest za jednego z najważniejszych fizyków w historii nauki. Stworzył on podstawy pod fizykę kwantową, przyczynił się do powstania bomby atomowej, a pewnego dnia po prostu zniknął. Twórcy dokumentu opowiadają o jego życiu i omawiają hipotezy związane z tym incydentem.
Co sie w życiu liczy / Was im Leben zählt online
Miriam (Petra Schmidt-Schaller) już pogodziła się z myślą, że jej mąż Jan opuścił ją dla młodszej kobiety, choć nadal są małżeństwem. Nagle jednak mężczyzna zmienił zdanie i pragnie do niej wrócić.
Ostatni królowie Arktyki / Les derniers rois de l'Arctique online
Bieguny to jedne z najbardziej niegościnnych środowisk na Ziemi. Brak drzew oraz zieleni, dziewięć miesięcy zimy i ekstremalnie niskie temperatury nie tworzą sprzyjających warunków mieszkaniowych. Ci śmiałkowie, którzy zdecydowali się tam żyć, nazywani są królami Arktyki. Niektórzy z nich liczą na znalezienie złota lub złóż ropy naftowej, a inni przygotowują się do tradycyjnej wyprawy łowieckiej, by zapewnić przetrwanie klanowi. Autorzy filmu prezentują, jak żyją Innuici i ukazują przygotowania do tradycyjnego polowania na foki. To opowieść o tym, jak ludzie...
Heath Ledger - to ja / I Am Heath Ledger online
Wysokobudżetowa biografia Heatha Ledgera. Artysta długo zmagał się z uzależnieniem od leków i depresją. Jednocześnie tworzył znakomite kreacje aktorskie w takich filmach jak "Tajemnica Brokeback Mountain", czy nagrany tuż przed śmiercią "Mroczny rycerz". Zmarł nagle w wieku 28 lat w szczycie swojej kariery. Dokument stara się przybliżyć burzliwą historię jego życia. Widzowie będą mieli okazję wysłuchać wypowiedzi jego przyjaciół z dzieciństwa, reżyserów, u których grał, oraz innych aktorów, którzy dobrze go znali, m.in. Naomi Watts, Emile Hirsch, czy Ben...
Prawda czy kłamstwo / Truth & Lies online
Siedemnastoletnia Taylor, córka policjantki, otrzymuje od użytkownika czatu kompromitujące nagranie. Odkrywa, że nęka on też inne osoby. Pod wpływem jego działań jedna z uczennic popełnia samobójstwo.
Dziewczyny, broń i ISIS / Girls, Guns And Isis online
Dokumentaliści przybliżają historię powstania nietypowego oddziału bojowego, który walczy z ISIS. W jego szeregach znajdują się kobiety, które w przeszłości były niewolnicami Państwa Islamskiego.
Smiertelne przesluchanie online
W mieście dochodzi do serii wybuchów. FBI zostaje wciągnięte w niebezpieczną grę z szaleńcem. Rozpoczyna się wyścig z czasem.
W mrocznych głębinach Karaibów / Wild Caribbean's Deadly Underworld online
W głębinach spokojnego morza ukryta jest bomba zegarowa, która może wybuchnąć w każdej chwili. Wystarczy tylko jeden ruch tektoniczny, by wywołać niebezpieczną katastrofę.
Jak powstawał film 'Wielka Rafa Koralowa z Davidem Attenborough
Niemal 60 lat po pierwszej wyprawie na Wielką Rafę Koralową David Attenborough wraca w to niezwykłe miejsce. Chce zrozumieć, jak ono powstało, i lepiej poznać żyjące tu zwierzęta.
Tajny dziennik / The Secret Scripture online
Roseanne McNulty (Vanessa Redgrave) jest stuletnią pacjentką szpitala psychiatrycznego. Mieszka tam już ponad pięćdziesiąt lat. Pewnego dnia doktor William Grene (Eric Bana) postanawia dowiedzieć się, dlaczego Roseanne przebywa w zakładzie tak długo. Nie wie, że ukrywa tajny pamiętnik. Lekarz zaczyna zagłębiać się w jej przeszłość. Poznaje młodą kobietę (Rooney Mara) z uwodzicielską charyzmą. Przeprowadziła się ona do Sligo, by podjąć pracę w kawiarni cioci. Zakochała się w przystojnym pilocie myśliwca. Uczuciem obdarzył ją miejscowy ksiądz (Theo James).
Trzy osoby / Matru Ki Bijlee Ka Mandola online
Harry jest przedsiębiorcą, który bardzo kocha swoją córkę Bijlee. Oboje przyjaźnią się z Matru. Plan Bijlee, która chce wyjść za mąż za syna polityka, wprowadza zamieszanie w życie bohaterów.
Tajemnice chińskich rydwanów / Secrets of the Chinese Chariots online
Eksperci badają historię chińskich rydwanów, które przez ponad tysiąc lat - dłużej niż gdziekolwiek na świecie - dominowały na polach bitew w Azji, pomagając wygrywać wojny i jednoczyć naród.
Wykończyć przyjaciół / Kill Your Friends online
Lata 90. We wszystkich rozgłośniach radiowych króluje britpop. Dwudziestosześcioletni Steven Stelfox (Nicholas Hoult) spełnia swoje marzenie, pracując w przemyśle muzycznym. Napędzają go chciwość, ambicje i ogromne ilości narkotyków. Jest gotowy zrobić wszystko, by znaleźć kolejny przebój. Jednak pewnego dnia sytuacja ulega zmianie. Wówczas Stelfox przekracza kolejne granice, pragnąć desperacko uratować swoją karierę.
Buddy Solitaire online
Komik Buddy ledwo wiąże koniec z końcem. By móc się utrzymać, zostaje nauczycielem stand-upu osób z problemami psychicznymi. Początki nie są łatwe, ale z czasem znajduje wspólny język z podopiecznymi.
Podróż z tatą / Die Reise mit Vater online
Schorowany ojciec rusza z synami w szaloną podróż z Rumunii do NRD.
Vivienne Westwood. Zrób to sam / Vivienne Westwood: Do It Yourself! online
Vivienne Westwood urodzona w 1941 roku w brytyjskiej rodzinie robotniczej, projektowaniem zajęła się w latach 60. XIX wieku. W latach 70. poznała Malcolma McLarena, późniejszego menedżera grupy Sex Pistols. Razem otworzyli butik "Too Fast To Live Too Young To Die". Początkowo stroje Westwood nawiązywały do kultury hipisowskiej, z czasem zaczęły w nich dominować elementy skórzane i metalowe kojarzone z punk rockiem. Najsłynniejszą kolekcją Vivienne była "Tatler" stworzona w latach 90. Należące do niej stroje parodiowały ubiory kobiet z wyższych sfer. Film jest...
Na surowo / Rawer online
Francis serwuje swojemu synowi, Tomowi, tylko surowe posiłki. W jego diecie nie ma nabiału, produktów mięsnych i ryb. Nastolatek odżywia się w ten sposób, odkąd skończył pięć lat. Nie chodzi także do szkoły, a niezbędną edukację otrzymuje w domu. Kobieta zostaje oskarżona o zaniedbania i przemoc psychiczną, gdy lekarze diagnozują u jej dziecka poważne niedożywienie. Specjaliści stwierdzają, że z powodu niedoboru wapnia chłopak jest dużo niższy od rówieśników. Budząca wiele kontrowersji sprawa trafia do sądu. Wyrok pokaże, czy matka może decydować o...
Jesienne śluby / Osenniye svadby online
Była wyjątkowo ciepła jesień, już szyto białą suknię, a wieś szykowała się na wesele. Ale nim zdążyła go poślubić, już została wdową. Narzeczony zginął w przypadkowym wybuchu miny pozostałej na kołchozowym polu z czasów wojny. Dziewczyna za wszelką cenę stara się poślubić go "pośmiertnie" - zarejestrować małżeństwo, by nienarodzonemu dziecku, które nosi w łonie, dać nazwisko ojca. Urzędy są jednak bezduszne... Srebrny Leopard w Locarno za najlepszy debiut.
1234567>>>>|
© 2018 chatterbusy.com - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: